TEMPO KONDELA Zostava biela sivohnedá taupe TIDY

Do 2 týždňov • 1 variantZdarma96 % • 207×Ďalšie informácie

Biela
189.6

• , zakúpené v Kondela

Som spokojná. Aj napriek tomu, že som pri prvom dni doručenia nezdvihla telefón lebo som ho mala stíšený pán šofér mi vybavil druhý termín dodania tovaru. Bohužiaľ neviem ako sa volal ale bol veľmi ochotný a následne mi medzi sviatkami bol doručený balík druhým šoférom. Som veľmi spokojná ako s dodaním, komunikáciou aj s tovarom samotným

Biela
189.6

Praktické študentské izby ponúkajú všetko, čo mladý študent alebo študentka potrebuje. Pohodlná zóna s úložným priestorom na knihy, poznámky a skriptá, tvorí základ zostavy TIDY. Ponúka dostatok miesta na študijné materiály aj na športové či umelecké potreby, tiež na hračky vašej ratolesti, vhodná je totiž aj do detských izieb. Praktická zostava TIDY sa stane ideálnym riešením pre vaše dieťa. Vyrobená je z DTD fóliovaná vo farebnom prevedení biela a taupe sivohnedá.

1zákazník odporúča produkt
  • , zakúpené v Kondela